Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, vyjadrujete súhlas s tým, že ich môžeme používať. Viac informácií tu:
Zavrieť
Commander banner 1
Commander banner 2
Commander banner 3
Commander banner 4
Commander banner 5
Commander banner 6
HOTLINE
+421 55 3333330
hotline@commander.sk
Phone

OZNAM

Vážení klienti,
V piatok, 28. júna 2019, o 15.00 hod., bude spustená interná migrácia emailov do nového Officu.

Bezplatné školenie na systém Commander: ušetrite veľa práce, peňazí a nervov.

Dňa 29.11.2019 si Vás dovoľujeme pozvať na bezplatné školenie:
Ovládanie systému Commander Control Car, úroveň - pokročilý.

Zastaralé jednotky FM3200 a FM4200

Počas minulého týždňa (od 9.apríla 2019) došlo na naše varovné slová, že staré jednotky nemusia v súčasnej dobe vždy dobre fungovať. IT odborníci našej spoločnosti nás už v roku 2018 upozornili, že v jednotkách, ktoré sú staré viac ako päť rokov, sa môžu nachádzať aj staré GPS moduly, ktoré s odstupom času začnú byť menej spoľahlivé.

Krásne vianočné sviatky praje COMMANDER

Kúzlo Vianoc nikdy nekončí...

IT & Telco Conference 2018

Opäť s účasťou našej spoločnosti, COMMANDER SERVICES S.R.O.

 

Dňa 08.novembra 2018 sa v hoteli TATRA v Bratislave pod záštitou organizátora, spoločnosti In Form Slovakia, s.r.o., konal už 11. ročník konferencie IT & Telco.

 

Vážený obchodný partner,

touto cestou Vám oznamujeme, že s účinnosťou k 25.05.2018 nadobúdajú účinnosť nové Všeobecné obchodné podmienky (ďalej len „VOP“) spoločnosti Commander Services s.r.o.

Vážený obchodný partner,

v súlade s nariadením Rady EÚ a Európskeho parlamentu č: 2016/679, a zákona č: 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov sme boli, ako poskytovateľ služby, povinný uskutočniť minimálne zmeny v systéme Commander Control Car.

Prihlásenie

Fakturačná adresa:

Commander Services s.r.o.
Žitná 23
831 06 Bratislava

IČO: 511 834 55
DIČ: 212 061 9270
IČDPH: SK2120619270

Korešpondenčná adresa:

Commander Services s.r.o.
Žitná 23
831 06 Bratislava

.Pobočka Bratislava

Commander Services s.r.o.
Žitná 23
831 06 Bratislava

Latitude: N 48° 12' 31"
Longitude: E 17° 9' 17"


Zväčšiť mapu

Vedenie spoločnosti

Ing. Vladimír Dudon
Riaditeľ

Tel.: +421 908 187 082
vladimir.dudon@commander.sk

JUDr. Katarína Dudičová
Riaditeľka

Tel.: +421 918 674 103
katarina.dudicova@commander.sk

Financie a Back Office

Ing. Martin Lukáč
Finančný riaditeľ


martin.lukac@commander.sk

Ing. Natália Balážová
Ekonomická a HR riaditeľka

Tel.: +421 915 990 336
natalia.balazova@commander.sk

Mgr. Jana Golis
Pracovníčka BO

Tel.: +421 917 882 465
jana.golis@commander.sk

Magdaléna Trníková
Správca pohľadávok

Tel.: +421 905 978 136
magdalena.trnikova@commander.sk

Anna Hauskrechtova
Fakturácia

Tel.: +421 917 882 470
anna.hauskrechtova@commander.sk

Mgr. Zdenka Guttmannová
Pracovníčka BO

zdenka.guttmannova@commander.sk

Bc. Dominika Hofmannová
Pracovníčka BO

Tel.: +421 917 882 469
dominika.hofmannova@commander.sk

Ing. Nikola Kummerová
Recepcia

Tel.: +421 2 44 637 116
recepcia@commander.sk

Obchodné oddelenie

Ing. Vladimír Dudon
Obchodný riaditeľ

Tel.: +421 908 187 082
vladimir.dudon@commander.sk

Marek Kulhánek
Obchodný zástupca

Tel.: +421 905 422 702
marek.kulhanek@commander.sk

Mgr. Ivana Korená
Obchodná zástupkyňa

Tel.: +421 917 882 436
ivana.korena@commander.sk

Mgr. Radoslav Fečko
Obchodný zástupca

Tel.: +421 917 882 444
radoslav.fecko@commander.sk

Peter Marušic
Obchodný zástupca

Tel.: +421 908 465 164
peter.marusic@commander.sk

Drahomír Vician
Obchodný zástupca

Tel.: +421 907 707 802
drahomir.vician@commander.sk

Elo Schronk
Obchodný zástupca

Tel.: + 421 917 882 448
elo.schronk@commander.sk

Oddelenie starostlivosti o zákazníkov

Ing. Ján Saltzer
Školiteľ

Tel.: +421 918 500 046
jan.saltzer@commander.sk

Monika Žirková
Pracovníčka OSoZ

Tel.: +421 917 882 438
monika.zirkova@commander.sk

Mgr. Matej Ševčík
Pracovník OSoZ

Tel.: +421 917 882 460
matej.sevcik@commander.sk

 

Andrej Kozelka
Produktový manažér

Tel.: +421 908 965 111
andrej.kozelka@commander.sk

Technické oddelenie

Tibor Csicsay
Technický riaditeľ

tibor.csicsay@commander.sk

Radoslav Čajka
Technik

radoslav.cajka@commander.sk

Martin Šabo
Technik

martin.sabo@commander.sk

Ladislav Prešinský
Technik

ladislav.presinsky@commander.sk

Ing. Juraj Poliak
Technik

juraj.poliak@commander.sk

Adam Kaszonyi
Technik TTS

adam.kaszonyi@commander.sk

Matej Szalay
Technik

matej.szalay@commander.sk

Vladimír Šramek
Technik TTS

vladimir.sramek@commander.sk

Oddelenie IT

David Burger
Vedúci oddelenia

david.burger@commander.sk

Štefan Szombat
Programátor

stefan.szombat@commander.sk

Ľuboš Podobník, PhD.
Programátor

lubos.podobnik@commander.sk

Anton Adamec
Programátor

anton.adamec@commander.sk

Juraj Karáč
Programátor

juraj.karac@commander.sk

Marek Kolcun
Programátor

marek.kolcun@commander.sk

Matúš Mucha
Tester

matus.mucha@commander.sk

Ing. Jaroslav Rácek
Analytik

jaroslav.racek@commander.sk

Michal Kovaľ
Backend Developer

michal.koval@commander.sk

Ing. Ján Dančo
Programátor

jan.danco@commander.sk

.Pobočka Košice

 

Commander Services s.r.o.
Popradská 56/D
040 11 Košice


Zväčšiť mapu

Právne oddelenie a oddelenie Ochrany osobných údajov


JUDr. Katarína Dudičová
Vedúca pobočky
Zodpovedná osoba za OOÚ
Tel.: +421 918 674 103
katarina.dudicova@commander.sk
gdprdpo@commander.sk

Mgr. Jana Kendrová
Asistentka právnika

Tel.: +421 915 616 368
jana.kendrova@commander.sk

Oddelenie logistiky

Mgr. Daniel Potoma
Vedúci oddelenia

Tel.: +421 917 882 441
daniel.potoma@commander.sk

Katarína Čuntová
Pracovníčka logistiky

Tel.: +421 917 882 443
k.cuntova@commander.sk

Ing. Juraj Šírek
Pracovník logistiky

Tel.: +421 918 500 129
juraj.sirek@commander.sk

Ing. Marcel Šoltis
Pracovník logistiky

Tel.: +421 905 237 219
marcel.soltis@commander.sk

Ing. Kristína Malačinová
Pracovníčka logistiky

Tel.: +421 910 853 558
kristina.malacinova@commander.sk

Obchodné oddelenie

Jakub Tobiáš
Vedúci oddelenia

Tel.: +421 907 912 461
jakub.tobias@commander.sk

Igor Novák
Obchodný zástupca

Tel.: +421 905 270 701
igor.novak@commander.sk

Peter Láncoš
Obchodný zástupca

Tel.: +421 918 640 025
peter.lancos@commander.sk

Ivan Čížik
Obchodný zástupca

Tel.: +421 917 882 442
ivan.cizik@commander.sk

Marián Bednárovský
Obchodný zástupca

Tel.: +421 910 466 868
marian.bednarovsky@commander.sk

Denis Fajdek
Obchodný zástupca

Tel.: +421 910 466 877
denis.fajdek@commander.sk

Technické oddelenie

Peter Orosz
Technik

peter.orosz@commander.sk

Marcel Kunc
Technik

marcel.kunc@commander.sk

Ľuboš Buróci
Technik

lubos.buroci@commander.sk

Oddelenie Hotline

Mgr. Branislav Potoma
Vedúci oddelenia

Tel.: +421 55 3333330
hotline@commander.sk

Ing. Ondrej Palenčár
Pracovník Hotline – dispečér

Tel.: +421 55 3333330
hotline@commander.sk

Ing. Ján Gašpar
Pracovník Hotline – dispečér

Tel.: +421 55 3333330
hotline@commander.sk

Štefan Lukáč, MBA
Pracovník Hotline – dispečér

Tel.: +421 55 3333330
hotline@commander.sk

Mgr. Peter Lefkovič
Pracovník Hotline – dispečér

Tel.: +421 55 3333330
hotline@commander.sk

Ing. Štefan Trusák
Pracovník Hotline – dispečér

Tel.: +421 55 3333330
hotline@commander.sk

Mgr. Zuzana Ondočková
Pracovníčka Hotline - dispečérka

Tel.: +421 55 3333330
hotline@commander.sk

Bc. Rastislav Parikrupa
Pracovník Hotline – dispečér

Tel.: +421 55 3333330
hotline@commander.sk

.Pobočka Žilina

Commander Services s.r.o.
Závodská 24
010 01 Žilina

do GPS zadať adresu:
Závodská 3,
Žilina


Zväčšiť mapu

Obchodné oddelenie

Ing. Michal Goč
Vedúci oddelenia

Tel.: +421 917 882 476
michal.goc@commander.sk

Lukáš Marejka
Obchodný zástupca

Tel.: +421 907 912 134
lukas.marejka@commander.sk

Erik Figura
Obchodný zástupca

Tel.: +421 907 707 822
erik.figura@commander.sk

Filip Makrovský
Obchodný zástupca

Tel.: +421 918 500 121
filip.makrovsky@commander.sk

Veronika Hajduková
Obchodná zástupkyňa

Tel.: +421 917 882 474
veronika.hajdukova@commander.sk

Technické oddelenie

Peter Palider
Technik

peter.palider@commander.sk

Patrik Orešan
Technik

patrik.oresan@commander.sk

.Pobočka Banská Bystrica

Commander Services s.r.o.
Medený Hámor 4
974 01 Banská Bystrica

Latitude: N 48° 44' 49"
Longitude: E 19° 8' 15"

do GPS zadať adresu:
Ľuda Ondrejova 1,
Banská Bystrica


Zväčšiť mapu

Obchodné oddelenie

Milan Bakša
Vedúci oddelenia

Tel.: +421 915 971 762
milan.baksa@commander.sk

Peter Škultéty
Obchodný zástupca

Tel.: +421 917 882 437
peter.skultety@commander.sk

Marius Gavrila
Obchodný zástupca

Tel.: +421 918 500 037
marius.gavrila@commander.sk

Mgr. Marek Čermák
Obchodný zástupca

Tel.: +421 910 466 895
marek.cermak@commander.sk

Technické oddelenie

Matej Gubriansky
Technik

matej.gubriansky@commander.sk

Daniel Krupa
Technik

daniel.krupa@commander.sk